پنج شنبه , ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

عمل به تعهدی دیگر

شرکت بیمه پاسارگاد در راستای تحقق امر مشتری مداری و پرداخت به موقع خسارت، مبلغ ۱میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان خسارت ثالث جانی در یک حادثه رانندگی پرداخت کرد.

راننده کامیون بنز با خرید بیمه نامه شخص ثالث به مبلغ (۱میلیون و ۷۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان) به تعهد ۱ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومانی برای فوت ۷ نفر در اثر یک حادثه توسط بیمه پاسارگاد عمل نمود.

بر اساس گزارش های دریافتی، در اثر حادثه برخورد یک دستگاه کامیون بنز با یک دستگاه پراید ، در محور چرمشهر- ورامین به دلیل خستگی و خواب آلودگی و عدم کنترل وسیله نقلیه، کامیون بنز  با خودروی پراید برخورد کرده که به دلیل شدت حادثه هر شش نفر سرنشین (به همراه یک جنین) خودروی پراید در دم فوت می کنند.

سرنشینان پراید با داشتن نسبت خانوادگی و جد پدری و مادری یکسان در این حادثه ناگوار جان خود را از دست داده و در پی گزارش حادثه در کوتاه ترین زمان ممکن با تشکیل پرونده‌ در شعبه اصفهان و بررسی این پرونده در راستای حمایت از وراث حادثه دیده مبلغ این خسارت ، توسط شرکت بیمه پاسارگاد پرداخت شد.

لذا، مقصر حادثه با احساس مسئولیت (قانونی و فردی) نسبت به خرید بیمه نامه شخص ثالث به مبلغ ۱میلیون و ۷۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان اقدام نمود و با پرداخت خسارت بسیار سنگین این حادثه به مبلغ ۱میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان از محل بیمه نامه توسط شرکت بیمه پاسارگاد توانست آرامش خاطری را برای خود و خانواده اش ایجاد نماید.